Search

Krásne a zdravé vlasy? Vďaka týmto prírodným látkam o nich nebudete len snívať!


Aké prírodné látky pôsobia na vaše vlasy priaznivo?

ČO JE TO KYSELINA HYALURÓNOVÁ? Kyselina hyalurónová je prirodzene prítomná v našom organizme. Slúži na to, aby naša pokožka zostala dostatočne hydratovaná. Zachytáva vodu a udržuje ju v hlbokej vrstve pokožky. Bohužiaľ, jej molekuly majú v priebehu času tendenciu miznúť. Vďaka tejto starostlivosti sú zničené vlasy zregenerované a trhliny zahladené. Používa sa vo forme hyaluronátu sodného.

PROVITAMÍN B5 Je známejší pod názvom Panthenol. Má regeneračné, protizápalové a upokojujúce účinky. Optimalizuje funkcie pokožky. Pridáva sa do prípravkov vlasovej kozmetiky, podporuje látkovú výmenu vlasovej pokožky, zmierňuje mastenie a svrbivosť.

PROTEÍNY ZO PŠENICE Pšeničný proteín má aminokyselinové zloženie podobné keratínu vo vlasoch a v pokožke. Je ideálny na využitie v šampónoch a kondicionéroch. Má regeneračné a revitalizačné vlastnosti, preniká do vnútorných vrstiev vlasu a posilňuje ho.

KERATÍN Keratín je hlavná zložka kože, nechtov a vlasov. Základnou formou keratínu je alfakeratín. Keratín ovplyvňuje vlastnosti vlasov, ich kvalitu, rast aj vzhľad. Je to zrohovatelá bielkovina, preniká až do hĺbky vlasu a posilňuje jeho poškodenú štruktúru. Keratín dodáva vlasom silu a ohybnosť. Vďaka tomu sú vlasy poddajné a účes dlhotrvajúci.

KOLAGÉN Kolagén je látka, ktorá sa vekom z vlasu vytráca. Nazýva sa aj bielkovinou mladosti. Pri jeho nedostatku sa vlasy prejavujú zhoršenou kvalitou. Naopak, vlasy človeka s dostatočnou zásobou kolagénu sú pružnejšie, pevnejšie, lesklejšie, vyživenejšie a majú väčší objem.

ARGANOVÝ OLEJ Tekuté zlato pre vaše vlasy. Tento olej sa získava z kôstok plodov argánie tŕnistej. Je bohatý na vitamín E a mastné esenciálne oleje, s charakterom podobným zložením našej pleti. Posilňuje vlasy, dodáva im extrémnu ľahkosť a neuveriteľnú hebkosť. Arganový olej silne pôsobí aj na vlasy. Pomáha im vracať prirodzený lesk, pevnosť a vitalitu. Vyživuje ich od korienkov po končeky. Ak arganový olej budete používať pravidelne, docielite obnovu a posilnenie vlasovej štruktúry. Vzhľadom na zabezpečenie výživy celých vlasov tým pádom dosiahnete vyživenie a regeneráciu aj lámavých a strapkavých vlasových končekov.

Pozitívne účinky týchto látok na vaše vlasy môžete pocítiť po použití našej regeneračnej kúry na SILNE POŠKODENÉ VLASY.

Kúra na SILNE POŠKODENÉ VLASY obsahuje produkty : ŠAMPÓN NUTRIVITAL 2.0 BOOSTER HYALURONIC regeneračná maska NUTRIVITAL 2.1 .

Na výživu a okamžitú opravu rozštiepených končekov vlasov odporúčame použiť SÉRUM S ARGÁNOVÝM OLEJOM.

Z našich noviniek môžete vyskúšať aj ABSOLUT OIL – regeneračný olej na báze komplexu 3 olejov: argánového, macadamiového a avokádového.

Ďalšie produkty z línie NUTRIVITAL nájdete na https://www.porres.sk/copy-of-united-origin


511 views